Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

22.11.2012

Уход за черепахами

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Догляд за черепахою. Одним із головних принципів догляду за черепахою є утримання її в чистоті. Черепахи паскудяться в грунті, насипаному на дно тераріуму чи загону, на шкірі біля рота часто прилипають залишки їжі, тому вихованців необхідно регулярно купати, особливо в період линяння.

Купати тварину необхідно в теплій воді з додаванням питної соди з розрахунку 1 чайна ложка соди на 1 л води. Воду варто наливати в неглибоку ванночку, так щоб голова черепахи залишалася над водою. Перші кілька хвилин тварина може нервувати і неспокійно рухатися, а потім заспокоюється і завмирає на якийсь час. Черепахи випорожнюються у воді.

Після 15-20-хвилинного купання тварину виймають, дають їй висохнути і наносять на шкіру небагато маслинової олії. Купати черепаху потрібно тільки в приміщенні з температурою не нижче 23° С інакше вона може застудитися.

Основною гігієнічною процедурою для водяних черепах є видалення водоростей, які наросли на панцир. Зчищати водорості потрібно дуже обережно, намагаючись не пошкодити панцир. Не можна використовувати для цього тверді щітки чи гострі предмети.

Узимку черепаху необхідно періодично опромінювати кварцовою лампою. її варто встановлювати на відстані близько 1 м від тварини й опромінювати протягом декількох хвилин, стежачи за тим, щоб промені лампи не попадали в очі черепасі.

Тривалість опромінення варто поступово збільшувати від 0,5 до 5 хвилин. Проводити сеанси опромінення необхідно через день. Після серії сеансів потрібно зробити перерву в 10 днів, а потім продовжити опромінення. Улітку на здоров’я черепах позитивно впливають сонячні ванни.

Відрослі пазурі сухопутних черепах можуть заважати їм ходити, тому їх потрібно час від часу укорочувати. Обрізати їх ножицями не рекомендується, тому що можна пошкодити кровоносні судини. Найкраще обережно підпилювати пазурі пилочкою.

Після будь-якого контакту з черепахами потрібно ретельно вимити руки. Ні в якому разі не слід мити тераріуми, акваріуми і миски для їжі на кухні.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •