Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

21.11.2012

Звездчатая черепаха

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Зірчаста черепаха.

Зірчаста черепаха — сухопутна тварина, що живе на півострові Індостан, на Шрі-Ланці і розташованих поблизу островах. Назву цей вид одержав завдяки тому, що на його карапаксі є малюнок у формі зірки з променями, що розходяться від центру до країв.

звездчатая-черепаха

звездчатая-черепаха

Фон карапаксу чорний чи темно-коричневий, а фарбування «зірки» жовте. Панцир самок більш широкий, чим у самців, а реберні і хребетні виділяються. Надхвістний щиток у самок коротший. Довжина карапак-са самців не перевищує 15 см, а самок — 25 см.

Зірчасті черепахи проявляють найбільшу активність ранком і ввечері, удень воліють відпочивати в притінках, а вночі сплять. Під час дощу вони виходять на відкриті місця.

Період розмноження в зірчастих черепах приходиться на сезон дощів, з червня по жовтень. У цей час самки відкладають яйця 2-3 рази по 3-6 яєць. Яйця розвиваються, у залежності від погодних умов, 45-147 днів. У молодих черепашок на панцирі немає зірчастого малюнка; у них може бути або жовтий, або жовтогарячий панцир з жовтою смугою уздовж хребта.

На карапаксі молодих черепах є чорні плями, що нагадують ляпки, а на пластроні — п’ять пар чорних плям, розташованих на стиках щитків.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •