Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

21.11.2012

Пантеровая черепаха

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Пантерова черепаха.

Пантерова черепаха відноситься до групи сухопутних черепах і відрізняється досить великими розмірами. Довжина карапакса дорослої особи може досягати 70 см, а вага — 45-50 кг, тому утримувати пантерову черепаху в неволі необхідно тільки в тому випадку, якщо є можливість забезпечити їй достатній простір.

пантеровая черепаха

пантеровая черепаха

Форма карапакса в цього виду, як і в більшості сухопутних черепах, куполоподібна. Фарбування панцира тьмяно-жовте. У молодих особин щитки прикрашені темно-коричневими малюнками, що на деяких щитках виглядають як з’єднані загальним центром прямокутники.

З віком малюнок стає більш бляклим, а лінії викривляються. Батьківщиною пантеровх черепах є Південна і Східна Африка. Живуть ці тварини в різних районах, як у саванах, так і в горах; причому черепахи, що живуть у високогірних районах, як правило, крупніші, ніж їхні рівнинні родичі.

Шлюбний період у цього виду приходиться на осінь. У вересні і жовтні самці завойовують обраних ними самок, при цьому в шлюбних змаганнях самки також приймають досить активну участь. Яйця цієї тварини кулясті, із твердою шкарлупою, діаметром від 2,5 до 5 см.

У кожній кладці міститься від 6 до 13 яєць. Дозрівання яєць у природі триває дуже довго — від 189 до 440 днів у залежності від клімату. Пантерові черепахи дуже довго живуть у неволі — до 75 років.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •