Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

21.11.2012

Промениста черепаха

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Промениста черепаха.

Промениста черепаха являє собою досить велику сухопутну тварину довжиною 38 см. У зрілому віці її вага може досягати 13 кг. Карапакс дуже високий, куполоподібної форми.

лучистая черепаха

лучистая черепаха

Щитки панцира чорні чи темно-коричневі, на кожнім з них знаходиться жовтувата пляма, що нагадує формою зірку з розбіжними до країв променями.

Голова і кінцівки цього виду мають жовтувате фарбування, а верхня частина голови, мордочка і шия — чорні.

У самців пластрон сильно увігнутий. В основному променисті черепахи живуть на Мадагаскарі. До кінця першої чверті XX століття ці тварини жили в заростях кактуса опунції, але після того, як жуки, які активно размножалися в той період, знищили велику частину рослин, черепахам довелося перемінити місця мешкання.

Спарювання відбувається навесні, а потомство з’являється на світ у вересні. Під час шлюбних ігор самець ходить колами навколо самки, намагаючись піддягти її панцир своїм, видаючи при цьому звуки, що нагадують кудкудакання.

Самки віддають перевагу самцям з панциром довжиною не менш 33 см, хоча самці з панциром довжиною ЗО см уже є статевозрілими. Самки відкладають приблизно по 12 яєць. Довжина панцира черепашок, що тільки вилупилися, складає близько 3 см.

Фарбування карапакса чорне з білими візерунками. У неволі променисті черепахи досить поширені, їх часто утримують у домашніх умовах і в зоопарках. Останнім часом чисельність цих тварин у природі значно скоротилася, тому що їх часто використовують для готування блюд китайської кухні.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •