Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

21.11.2012

Червоновуха черепаха

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Червоновуха черепаха.

Червоновуха черепаха є представником роду прісноводних прикрашених черепах, до якого відносяться 10 видів. Це дуже красиві тварини. На голові і шиї черепах є малюнки зі смуг і цяток.

красноухая черепаха

красноухая черепаха

Панцир цих рептилій зморшкуватий. Його максимальна довжина— 40 см. Червоновухою черепаху назвали завдяки двом червоним цяткам на голові, за очима. Незважаючи на те, що ушей у неї немає, як і в інших видів черепах, представники цього виду чують майже так само добре, як кішки.

Їхнє фарбування може бути найрізноманітнішим, крім того, воно може змінюватися з віком (деякі самці до старості стають цілком чорними).

Цятки, через які черепаху називають червоновухою, бувають не тільки червоного, але і жовтого кольору. У природних умовах червоновухі черепахи живуть у східній частині Північної Америки. Найчастіше вони живуть у ставках і невеликих озерах із заболоченими берегами, а також у болотах і заплавах рік.

Питание красноухой черепахи. Размножение красноухой черепахи.

Харчуються ці тварини як рослинною, так і тваринною їжею. Відразу після виходу зі сплячки в березні-квітні чевоновухі черепахи починають спаровуватися. Дуже цікаві їхні шлюбні ігри. У процесі залицяння (яке, як і спарювання, відбувається у водоймах) самець плаває перед самкою, причому мордочкою до неї, тобто задом наперед.

красноухая черепаха

красноухая черепаха

При цьому самець витягає передні лапи й обережно доторкається до її мордочки довгими пазурами, як би погладжуючи.

Яйця червоновухі черепахи відкладають на суші в період із квітня по червень. Найчастіше в рік буває дві кладки, по 9-25 яєць у кожній.

Перед тим як відкласти яйця, самка риє в піску чи грунті гніздо круглої форми, змочуючи обране місце водою з анальних міхурів. Місце для гнізда найчастіше вибирається затінене. Потомство з’являється на світ наприкінці липня чи в серпні. Маленькі черепашки цього виду досягають статевої зрілості тільки через 10 років.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •