Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

07.05.2014

Поздравление ветеринарам

Рубрика: Ветеринария
Автор: admin


Колективи корпорації «Укрзооветпромпостач» і ВАТ «ВНП «Укрзооветпромпостач» щиро вітають з 50-річчям здібного організатора вітчизняного виробництва, вченого і практика, надійного партнера і висококваліфікованого фахівця — СОБКА Юрія Анатолійовича, директора ТОВ НВП «Біо-Тест-Лабораторія».

Відзначаємо, що трудова біографія й організаторський талант нерозривно пов’язані зі служінням ветеринарній медицині, вітчизняним виробництвом, впровадженням наукових досягнень. З нагоди золотого ювілею зичимо Вам, шановний Юрію Анатолійовичу, доброго здоров’я.

Колектив Державного центру ветеринарної медицини птахівництва щиро вітає з 60-річчям КРОЧАКА Миколу Івановича, провідного лікаря ветеринарної медицини Держптаховетцентру. З 40 років життя, присвяченого ветеринарії, Микола Іванович опісля закінчення Немішаївського технікуму та Білоцерківського СГІ ім. П.Л. Погребняка працював у Республіканській ветлабораторії та Українському науково-дослідному інституті, де займався лабораторною і науково-дослідницькою діяльністю.

Сьогодні ювіляр вже 29 років трудиться у галузі птахівництва. Завжди й усюди притаманні йому доброта, сумлінність, чуйне ставлення до людей, почуття відповідальності. З нагоди ювілею щиро зичимо Вам, шановний Миколо Івановичу, міцного здоров’я, активного довголіття, щастя, добра, благополуччя, достатку в рідній оселі та подальшої плідної праці.

Колектив ветеринарів, рідні та однокурсники вітають з 60-річчям з дня народження та 35-річчям трудової діяльності ГЕРМАШ Оксану Миколаївну, лікаря ветеринарної медицини, завідуючу лабораторією у смт Кіровське.

Випускниця Білоцерківського сільськогосподарського інституту, вона працювала хіміком-токсикологом у райдержлабораторії ветмедицини, а в 1980 році очолила лабораторію ВСЕ, зробивши вагомий внесок справу забезпечення населення безпечною та якісною рослинницькою й тваринницькою продукцією.

З нагоди ювілею щиро зичимо Вам, шановна Оксано Миколаївно, міцного здоров’я, достатку, наснаги та подальших успіхів. Нехай робота ветеринара приносить Вам радість і не абияке задоволення, а енергія, натхнення та наполегливість будуть надійними супутниками на життєвому шляху.

Щиро бажаємо ювілярові міцного здоров’я, професійних успіхів, сімейного благополуччя, щастя й удачі на довгі роки.Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*
Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт  •