Лечим по-человечески!
(067) 986-29-64 (050) 520-06-76(093) 466-02-12
ДОМИНАНТА
ОЗВЕРЕВШИЕ ЦЕНЫ
Контакты
Лечение пироплазмоза
Лицензия
 

Получить совет!

Чугуевская ветклиника "Ласка"


 

21.11.2012

Балканская черепаха

Рубрика: Рептилии
Автор: admin


Балканська черепаха.

Балканська черепаха являє собою невелику сухопутну тварину, розповсюджена в Південній Європі (Болгарії, Румунії, на узбережжі Середземного моря).

Існує два підвиди — західний і східний.

балканская черепаха

балканская черепаха

Східний підвид балканської черепахи відрізняється великими розмірами. Відмітною рисою цієї черепахи є довгий шип конічної форми на хвості. Карапакс невеликого розміру, найчастіше 14-16 см. У молодих особин він пофарбований у бурувато-жовтий колір, а в дорослих — у темний колір, з яскравою жовтою облямівкою по краї.

У природних умовах балканська черепаха живе в основному в сухих степах і чагарниках, що варто враховувати при її утриманні в неволі. У природі даний вид у даний час зустрічається нечасто, однак у деяких країнах існують спеціальні ферми, де тварин розводять штучним шляхом.

Розписна черепаха.

Розписна черепаха відноситься до групи прісноводних черепах. Існує кілька підвидів цього виду, що у природних умовах зустрічається в Північній Америці. Довжина карапаксу розписної черепахи невелика, 13-25 см.

Панцир цієї тварин часто прикрашений різними жовто-коричневими малюнками. На передніх лапах самців знаходяться досить довгі пазурі, якими вони лоскочуть самок при залицянні. Яйця розписні черепахи відкладають у травні-червні, маленькі черепашки з’являються на світ восени.

Східна розписна черепаха живе на східному узбережжі США. Карапакс цього підвиду має довжину від 13 до 15 см, однак відомі екземпляри, довжина карапаксу яких складає 18 см. Особливістю цієї тварини є те, що бічні і хребетні щитки карапаксу розташовуються в одній площині.

Фарбування карапаксу маслинове чи темно-коричневе, пластрону — жовте, іноді з коричневими плямами. На голові східної розписної черепахи, за очима, знаходяться жовті плями, а по сторонах голови і шиї розташовані дві смуги, що на голові пофарбовані в жовтий колір, а на шиї стають червоними.

Червоні плями є і на крайових щитках, а також на кінцівках і  хвості. Велику частину життя розписна черепаха проводить у воді, зрідка виходячи на сушу погрітися на сонці. У випадку небезпеки вона знову ховається у воді. Ці черепахи не завжди впадають у сплячку, нерідко проводячи зиму під льодом.

Південна розписна черепаха відрізняється від попереднього виду тим, що на її карапаксі знаходиться жовтогаряча подовжня смуга, розташована уздовж хребта. На крайових щитках також є жовтогарячі смужки. Довжина карапаксу цієї черепашки не перевищує 15 см.

Живе цей підвид у південних штатах США. Західна розписна черепаха зустрічається на півдні Канади, у північній частині Мексики і на північному заході США. На голові і кінцівках цієї тварини знаходяться жовті смужки. Карапакс зелений, з жовтим сітчастим візерунком.

Пластрон рожевий чи червоний, також з жовтим візерунком. Цей підвид вважається найбільш великим з усіх, довжина карапаксу західної розписної черепахи може досягати 25 см.



Вас также заинтересует это:
Comments (0)

Комментариев нет

Нет комментариев.

Добавить комментарий

*




Добавить объявление/Задать вопрос/Доска объявлений/Ветеринария/Карта сайта/Контакты
Схема проезда
Карта Чугуева
Время работы:
пн-пт с 08 до 18
сб-вс с 08 до 14

  • Рубрики

  • Адепты клиники:

  • Страницы

  • Вход на сайт



  •